День відкритих дверей в університеті

Протягом 50-річної історії в університеті завжди існували свої традиції. Так, однією з них стало запрошення учнів та вступників до знайомства з навчальним закладом. Цей день має особливу назву – "День відкритих дверей"! Такі приємні зустрічі стають чудовою можливістю для нових знайомств, обміну цікавою і корисною інформацією.Чергове дійство відбулося 5 листопада 2017 року в стінах Харківського державного університету харчування та торгівлі. В гості до освітян завітали учні 9, 10, 11 класів шкіл м. Харкова, м. Запоріжжя, м. Вуглегорська, м. Чугуїва, м. Барвінкове, м. Балаклії, м. Валки, смт Мала Данилівка, смт Шарівка Валківського району, смт Черкаська Лозова, смт Вербівка тощо.

Гостям свята провідні викладачі університету разом зі студентами демонстрували майстер-класи з приготування кулінарних та кондитерських виробів, гарячих безалкогольних напоїв, роботу сучасного технологічного устаткування ресторанної, торговельної індустрії, харчової промисловості, митних служб та експертних лабораторій. Майбутні вступники мали змогу взяти участь у майстер-класах, ознайомитись з роботою фахівців готельно-ресторанної індустрії, міжнародних економічних відносин, менеджменту, отримати знання з маркетингу та економіки, фінансової і банківської справи, дізнатись особливості організації бухгалтерського обліку на підприємствах тощо. Всім присутнім розповіли про правила вступу до університету, особливості вступної компанії 2018 року, переваги навчання в ХДУХТ та перспективи працевлаштування..

Кульмінацією зустрічі став розіграш цінних подарунків та персонального призу від Ректора ХДУХТ – Сертифікату на навчання зі знижкою у 25 %.

Сертифікат отримала учениця 10 класу Барвінківскої ЗОШ № 1 Тельнова Дар’я. Вітаємо Дар’ю з перемогою та чекаємо на навчання в університеті!