Профорієнтаційний тренінг для випускників Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

23 жовтня 2017року  в Харківський державний університет харчування та торгівлі завітали гості – учні 10 та 11 випускового класу Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області під керівництвом заступника директора з виховної роботи Дубини Людмили Іванівни. Майбутні вступники були ознайомлені з правилами вступу на 2018 рік .

Викладачі університету провели екскурсію навчальними аудиторіями та лабораторіями, в яких учні змогли побачити сучасні засоби та методи навчання, комп’ютерні класи. Представники економного напряму університету розповіли про перспективи навчання за спеціальностями 071 "Облік і оподаткування", 072 "Фінанси, банківська справа та страхування", 051 "Економіка", 056 "Міжнародні економічні відносини", 075 "Маркетинг", 073 "Менеджмент" тощо. В лабораторіях кафедр, що готують фахівців для харчової, переробної, торговельної та готельно-ресторанної індустрії (131 "Прикладна механіка", 133 "Галузеве машинобудування", 142 "Енергетичне машинобудування", 181 "Харчові технологі", 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", 241 "Готельно-ресторанна  справа").

Присутнім гостям фахівці університету продемонстрували особливості кулінарної обробки фруктів та овочів, виготовлення десертів та сервірування.

До зустрічі! Чекаємо на Вас 1 вересня 2018 року в стінах Харківського державного університету харчування та торгівлі для того, щоб разом змінити країну на краще!