День відкритих дверей

8 жовтня 2017 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулось свято "День відкритих дверей". На захід завітали учні 9, 10, 11 класів шкіл м. Харкова, смт Солоницівка, м. Чугуїв, смт Введенка Чугуївського району, м. Богодухів, м. Балаклея, м Валки та смт Шарівка Валківського району.

В стінах університету гостям свята провідні викладачі разом зі студентами демонстрували приготування кулінарних та кондитерських виробів, фруктових та молочних коктейлів, роботу сучасного технологічного устаткування ресторанної, торговельної індустрії, харчової промисловості, митних служб та експертних лабораторій. Гості мали змогу взяти участь у майстеркласах, ознайомились з особливостями роботи фахівців з міжнародних економічних відносин, менеджменту, отримати первинні навички з маркетингу та економіки, поринути в тонкощі організації бухгалтерського обліку та фінансової і банківської справи. Майбутнім вступникам були доведені правила вступу до університету, особливості вступної компанії 2018 року, переваги навчання в університеті та перспективи працевлаштування.

Кульмінацією зустрічі стало розіграш цінних призів та персонального призу від Ректора ХДУХТ – Сертифікату на навчання зі знижкою у 25 %. Шляхом випадкового вибору Сертифікат отримала учениця 10 класу Солоніцевської гімназії № 3 Валковська Вікторія. Вітаємо Вікторію з перемогою! Чекаємо на навчання в університеті.