Участь студентів університету у Всеукраїнському фестивалі інновацій

fest 2017 27 вересня 2017 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка стартував  Всеукраїнський фестиваль інновацій.

Фестиваль проходив під егідою Міністерства освіти і науки України, організаторами виступили Науковий парк "Київський національний університет імені Тараса Шевченка", Міжнародний форум "Innovation Market" та компанія "Clarivate Analytics". В урочистому відкритті заходу взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, проректор з наукової роботи Віктор Мартинюк, генеральний директор корпорації Науковий парк "Київський національний університет імені Тараса Шевченка" Віталій Чернюк.

За результатами роботи експертної комісії та on-line-голосування третє місце присуджено студентам ХДУХТ - конкурсантам  за розробку – PANNA COTTA JUICE BUBBLES  (керівник проекту – Дар’я Тютюкова, учасники проекту – Костигов Кирило, Семененко Владислав, Люта Анастасія).