ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

den nezal Шановні співробітники та студенти університету! Щиро вітаємо Вас з Днем незалежності України!

Сьогодні на долю нашої країни випали важкі випробування. Але "ми – народ, якого правди сила ніким звойована ще не була". Ми спільними зусиллями, наснагою і працею, прагненням кожного побудувати сучасну країну, обов’язково здолаємо всі перешкоди на нашому нелегкому шляху до становлення незалежної європейської держави. Незалежна Україна сьогодні є цінністю та гордістю для кожного українця. Незалежність – це надбання усієї нашої історії.

Ця незалежність творить нашу особисту свободу та гідність. Про Україну нині говорить та на нас дивиться весь світ, бо Україна його змінила. І наскільки будуть успішними ці зміни, залежить майбутнє усього світу.

Бажаємо всім нам національної єдності, незламної відваги та щирого патріотизму у відстоюванні інтересів українського народу і захисті незалежності нашої держави. Нехай свято Незалежності принесе усім нам мир та злагоду, впевненість у власних силах і нових звершень на благо України!