Офіційний візит до університету науковців закордонних ВНЗ

22 червня 2017 року до університету з офіційним візитом завітали науковці двох закордонних ВНЗ, це доктор Алан Лайнз (Allan E. Lines) та доктор Барри Вард (Barry Ward) – професори Аграрного Коледжу Університету штату Огайо (США), доктор Петр Бріш (Petr Briš)- факультет Менеджменту та економіки, доктора Зденек Полашек (Zdeněk Polášek) і Ричардос-Николас Салек (Richardos-Nicolaos Salek) - факультет Харчових технологій, та магістр Катерина Філатова – науково-дослідницькій Центр полімерних систем Університету ім. Томаша Бата м. Злін (Чеська Республіка).

Була проведена зустріч із ректором університету д.т.н., професором Олександром Черевко, де було обговорено напрямки можливої співпраці та підписано Меморандум про співпрацю в галузі науково-освітньої діяльності, як із Університетом штату Огайо, так із Університетом Томаша Бата.

Відбулась зустріч гостей університету із викладачами, аспірантами та студентами. Був проведений круглий стіл, під час якого гості мали можливість розповісти про свої університети, напрямки наукових досліджень, міжнародні програми обміну. Так, професори Алан Лайнз та Барри Вард, які є координаторами програми обміну викладачами Faculty Exchange Programm, що передбачає  піврічне стажування українських викладачів в університетах США, і в якій наш університет також приймає участь, розповіли про досвід поєднання науки, освіти, та дорадництва в університетах США. Представники чеського Університету Томаша Бата проінформували про особливості участі студентів та викладачів в європейських стипендіальних програмах.

Науковці ХДУХТ, в свою чергу, доповіли про свій досвід роботи та досягнення у межах науково-освітньо-виробничого кластеру "Повноцінне харчування".