Вітаємо з Днем науки!

nauka

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з Днем науки!

У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства.

Сьогодні наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки. Відомо, що високий професіоналізм українських вчених високо цінується у всьому світі.

Ми створюємо правові, економічні і організаційні умови для активізації розвитку дослідницької діяльності у вищих навчальних закладах, забезпечення оновлення матеріально-технічної бази, стимулювання розвитку провідних наукових шкіл і закріплення молодих талановитих кадрів у науці, підвищення соціального статусу науковців. Тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність суспільства.

Сердечно вітаємо зі святом всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти науки завжди підкоряються вам! Щастя, здоров’я, миру та злагоди вам та вашим рідним і близьким!