Фестиваль кулінарної та кондитерської майстерності "Титани кулінарії 2017"

30 березня 2017 р. у Харківському торгівельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулась яскрава подія – фестиваль кулінарної та кондитерської майстерності "Титани кулінарії 2017".

За результатами змагань студенти нашого університету отримали Гран-прі, зайняли призові місця та повернулись з перемогою та яскравими емоціями.

Гран-прі в номінації "Кращий бармен" здобув В’ячеслав Павлік та неймовірну глядацьку нагороду – море овацій та непідробне захоплення за фантастичне шоу.

У номінації "Краща команда кухарів" студенти Булгакова Анастасія, Лазарєв Костянтин та Богдан Левченко здобули почесне третє місце та бронзовий сертифікат в командному змаганні.

Студенти проявили професійну майстерність, технологічні навички, творче мислення та креативне втілення гастрономічних ідей у розробку конкурсних страв.

Вітаємо наших конкурсантів з чудовими результатами фестивалю! Бажаємо їм розвитку та нових перемог у майбутньому!