Тиждень права. Правовий турнір

З 5 по 9 грудня 2016 року у Харківському державному університеті харчування та торгівлі проводився Тиждень права. Приєдналася до цього і наукова бібліотека. 8 грудня у читальному залі відбувся черговий захід із студентами.
Спочатку була проведена лекція-бесіда на тему: "Права і свободи людини", яку провела заввідділом бібліотеки Л.В. Ковалевська.

Потім – найцікавіше! – "Правовий турнір". Три команди студентів брали участь у правовому марафоні із семи турів. Студенти різних факультетів, що об’єдналися у команди на певний час, показали себе з найкращих сторін: розумні, освічені, небайдужі сучасники, що вміють логічно мислити і викладати свої думки – інтелект з почуттям гумору.

Оцінювало команди-суперниці журі: проректор з виховної роботи професор Н.І. Єсінова, провідний юрисконсульт університету Л.М. Іщук, директор наукової бібліотеки Л.Г. Бакуменко. Місця розподілились таким чином:

Перше місце посіли студенти: Медяновський М. ХМ-36, Павленко І. ТТМ-22, Местоян Д. ГРС-36, Поляшенко Є. ГРС-36, Тіщенко М. ГРС-46, Марцин Є. ГРС-46.

Друге місце: Ярош А. МЄ-16, Рєзник М. Є-26, Рєзник М. Є-26, Головко В.Є-26, Проценко В.ТР-55, Коваленко Є.ТУ-45

Третє місце: Прокопенко С. Б-16, Босенко М. Ф-26, Полотенкова А. Б-14. Кузнєцов В. М-15, Бойко Д. ХМ-36, Сабельніков Н.М-15.

І, як завжди, усі команди отримали подарунки від студентської профспілки, яку очолює І.В. Лебединець.
До тижня права також була підготовлена книжкова виставка з юридичної літератури, зокрема , що стосується прав і свобод людини. Цікаві плакати злободенної тематики люб’язно надала Л.М.Іщук.

Організували захід заступник директора бібліотеки А.В. Ларіна та заввідділом обслуговування наукової бібліотеки І.П.Кушнір.

Директор: (057)349-45-35, кімн. № 81

Заступник:(057)349-45-37, кімн. № 92