ВСІ НОВИНИ       

Вітаємо з Днем захисників України!

 

zahisnik 1

14 жовтня 2017 року - День захисників України. На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія української держави, її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва. Солдати і офіцери, які щодня щиро, вірою і правдою служать українському народові, сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Ми віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро зичимо миру та спокою Вам, дорогі захисники, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!

День відкритих дверей

  gerb 8 жовтня 2017 року  в Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулось свято "День відкритих дверей"...
 

Святкування 50-річного ювілею Харківського державного університету харчування та торгівлі

gerb 6 жовтня 2017 року  Харківський державний університет харчування та торгівлі відсвяткував 50-річний ювілей...
 

Комп'ютерний клас - у подарунок!

З нагоди 50-річчя від дня заснування нашого університету випускник 1983 року, президент корпорації Development Construction Holding Олександр Владленович Ярославський зробив благодійний внесок – придбав і передав у користування 12 персональних комп'ютерів для облаштування сучасного комп'ютерного класу...
 

Вітаємо з Днем працівників освіти!

 

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Висловлюємо Вам, шановні освітяни, сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям і добротою. Робота ваша потрібна, труд Ваш благородний, часто дуже важкий, адже давати знання – це сіяти зерно, а чи проросте воно – питання часу...

Нехай старання Ваші збагатять золоту криницю духовності українського народу.

Бажаємо Вам, дорогі освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!