XV Всеукраїнська науково-методична конференція "Модернізація вищої освіти та проблеми управління якістю підготовки фахівців. Організація системи взаємодії "Вища освіта – ринок праці"

k 28 9 18
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

28 вересня 2018 р. в Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройшла XV Всеукраїнська науково-методична конференція "Модернізація вищої освіти та проблеми управління якістю підготовки фахівців. Організація системи взаємодії "вища освіта – ринок праці".

28 вересня 2018 року згідно з планом проведення міжнародних та всеукраїнських конференцій і семінарів з проблем вищої освіти і науки Міністерства освіти і науки України відбулася чергова ХV Всеукраїнська науково-методична конференція «Модернізація вищої освіти та проблеми управління якістю підготовки фахівців. Організація системи взаємодії "вища освіта – ринок праці" .
Із привітальним словом та побажанням плідної роботи до учасників форуму звернувся ректор університету, д-р техн. наук, професор, академік УАН, заслужений діяч науки і техніки України Черевко О.І.
На пленарному засіданні з доповідями виступили: канд. техн. наук, доц., дир-р ННІХТБ Серік Максим Леонідович; д-р екон. наук, проф. Бочуля Тетяна Володимирівна; канд. екон. наук, доц Ольшанський Олександр Васильович; канд. екон. наук, доц. Кот Олена Володимирівна; канд. техн. наук, доц. Акмен Вікторія Олександрівна.
За тематикою конференції працювали три секції:
Секція 1. Дуальна система освіти як запорука підвищення якості підготовки фахівців. Керівник канд. техн. наук, доц. Серік Максим Леонідович.
Секція 2. Інноваційні підходи до формування та запровадження системи взаємодії "вища освіта – ринок праці". Керівник, канд. техн. наук, доц. Олійник Світлана Георгіївна.
Секція 3. Актуалізація змісту освіти відповідно до вимог ринку праці та викликів суспільства. Керівник д-р екон. наук, проф. Грінько Алла Павлівна.
У конференції прийняли участь 32 заклади освіти. Було видано збірник тез учасників конференції.