II Міжнародна науково-практична конференція "Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності", присвячена 85-річчю Таврійського державного агротехнологічного університету та 50-річчю заснування ХДУХТ

k 5.09.17
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

5 - 7 вересня 2017 р. в Таврійському державному агротехнологічному університеті пройшла II Міжнародна науково-практична конференція "Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності", присвячена 85-річчю Таврійського державного агротехнологічного університету та 50-річчю заснування Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Програма конференції

Збірник матеріалів конференції

Резолюція

5-7 вересня 2017 р. гостинна земля Таврії приймала Другу міжнародну науково-практичну конференцію "Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності": Харків – Мелітополь – Кирилівка. Її ініціатори й організатори – Таврійський державний агротехнологічний університет і Харківський державний університет харчування та торгівлі, на базі яких проходила конференція, в цьому році є ювілярами: 85 років Таврійському університету та 50 років Харківському.

Конференція була спрямована на вирішення актуальних питань щодо визначення проблем і перспектив розвитку обладнання харчових виробництв, ресторанного та готельного господарства, удосконалення процесів і технологій переробки сільськогосподарської сировини в умовах розвитку сучасного суспільства.

До оргкомітету конференції надійшло 153 матеріали доповідей науковців з 63 навчальних закладів та організацій 21 країни світу (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Єгипет, Ізраїль, Іспанія, Казахстан, Лівія, Марокко, Нігерія, Польща, Словаччина, Сербія, США, Туркменістан, Туреччина, Узбекистан, Чорногорія, Швейцарія, Україна).
За підсумками конференції був випущений електронний збірник тез доповідей.

Хочеться відмітити високий рівень підготовки та проведення конференції, яка поєднувала в собі обмін науково-практичними досягненнями з подальшими домовленостями про співробітництво. Велика подяка співголовам оргкомітету цього науково-практичного заходу –  д.т.н., проф. ректору ХДУХТ Черевку О.І., д.т.н., проф. ректору ТДАТУ Кюрчеву В.М.; заступникам голів оргкомітету – Михайлову В.М., Надикто В.Т.; членам оргкомітету – Дейниченку Г.В., Загорко Н.П., Дмитревському Д.В., Самойчуку К.О., Червоному В.М.

Міжнародний науковий комітет та організатори конференції сподіваються, що проведення такого захисту стане доброю традицією, і запрошують усіх зацікавлених науковців і практиків через два роки взяти участь у Третій міжнародній конференції.
Докладнішу інформацію про роботу конференції Ви можете знайти на сайті кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва ХДУХТ (http://oborud-hduht.kh.ua).