Асоціація випускників, викладачів і друзів

     Харківського державного університету харчування та торгівлі

Асоціація випускників ХДУХТ - це:

  • поширення кола професійних контактів;
  • доступ до закритої інформації, яку розташовано на сайті, в т.ч. база вакансій та резюме пошукачів, підбір студентів для стажування;
  • участь у формуванні унікальної програми лояльності; знижки та програми додаткової професійної освіти;
  • можливість бути в курсі новітніх тенденцій та мати доступ  до ресурсів бібліотеки університету;
  • шанс стати спонсором проектів Alma-mater;
  • можливість безкоштовної участі у семінарах та конференціях, що проходять в університеті;
  • організація особистих заходів (презентацій, майстер-класів, тренінгів) на території Alma-mater.


Мета Асоціації
: створення активної спільноти випускників Alma-mater, зміцнення зв'язків з університетом, які допомагають подальшому професійному зростанню випускників та поширення бренду ХДУХТ на ринку освітніх послуг України та світу.

Світовий досвід створення Асоціацій випускників ВНЗ доводить, що їхнє значення у суспільстві зростає, вони допомагають створювати міцні довгострокові та взаємоефективні зв'язки  між випускниками та Alma-mater.

Якщо у Вас є ідеї та бажання зробити щось цікаве та корисне для себе і ХДУХТ, приходьте, телефонуйте, пишіть у центр по роботі з випускниками, головна задача якого - допомогти Вам впровадити ці ідеї в життя!


Заява про прийом у члени ГО "Асоціація випускників, викладачів і друзів Харківського державного університету харчування та торгівлі"


Практична діяльність ГО "Асоціація ВВД ХДУХТ"

У червні 2015 року в нашому Університеті було створено ініціативну групу, яка розпочала заходи по створенню Громадської організації "Асоціація випускників, викладачів і друзів Харківського державного університету харчування та торгівлі". На "Асоціацію" у державних установах було зареєстровано всі необхідні документи та відкрито рахунки у "Приватбанку".
На 1 січня 2017 року на рахунках "Асоціації"  у "Приватбанку" було накопичено 47 556,96 грн. За попередній час грошові кошти "Асоціації" витрачались тільки на сплату рахунків Фонду Держмайна України у Харківській області за оренду приміщення та Університету за оренду приміщення (к. 1306), комунальні послуги  та страхування майна від пожежі. На штатних посадах в "Асоціації" не працює ні одна особа  - всі функції виконуються на громадських засадах.
У 2017 році було подовжено оренду у Фонді держмайна України по Харківській області та договір про оренду частини (2м²) приміщення 1306 з Університетом, виконано страхування майна від нещасних випадків (пожежі).
На 18 грудня 2017 року на рахунки "Асоціації" у вигляді сплати вступних та членських внесків надійшло 39 700,0 грн, відсотки с депозитів склали 6233, 08 грн.
З лютого 2017 року дуже великий обсяг роботи по залученню додаткових грошових коштів проводила Президія "Асоціації! і особисто О.І.Черевко. Завдяки цій наполегливій роботі на рахунки "Асоціації" в "Приватбанку" від майже 50-ти успішних випускників і друзів нашого Університету надійшло 235 495,00 грн.
     Отримані кошти було витрачено:
•    на оплату оренди приміщення "Асоціації" та комунальних послуг, страхування майна -1286,79 грн;
•    на підготовку та проведення святкування 50-річчя Харківського державного університету харчування та торгівлі – 230 916,00 грн;
у тому числі:
-  виготовлено та закуплено значки з логотипом "50–річчя ХДУХТ" - 500 шт на суму    2509,0 грн;
-  виготовлено та закуплено блокноти з логотипом "50 – річчя ХДУХТ" -500 шт на суму    4758,0 грн;
-  виготовлено та закуплено кулькові авторучки з логотипом "50–річчя ХДУХТ" -500 шт на суму    3750,00 грн;
-   виготовлено та закуплено п/е пакети з логотипом "50 – річчя ХДУХТ" -  500 шт на суму  4900,00 грн;
-   виготовлено та закуплено футболки з логотипом "50 – річчя ХДУХТ" - 200 шт на суму  39 000,00 грн;
- підготовлено до друку авторським колективом "Асоціації" та оплачено видання ювілейної книги «1967 – 2017. 50 років. Харківський державний університет харчування та торгівлі. Історичні кроки становлення та розвитку» -- 130 000,00 грн;
-  сплачено за демонстрацію спец. ефектів («фейерверків») -3273,00 грн;
-  сплачено за виготовлення та демонстрацію на телебаченні Харкова та області рекламного ролика до 50-річчя ХДУХТ – 13 393,00 грн;
-  сплачено за виготовлення поліграфічної продукції –буклета та папки-конверта  "50–річчя ХДУХТ" - 400 шт на суму  28 833,00 грн.
Всі ці матеріальні цінності у відповідності до рішення Президії "Асоціації" було передано за актами прийому-передачі до Оргкомітету університету з проведення Ювілейних заходів "50-річчя ХДУХТ".

За поданням громадських організацій Університету Президія "Асоціації" вирішила направити на навчання до Харківського державного університету мистецтв ім. Котляревського  на спеціальність "класичний спів" – сплачено  9603,00 грн -  студента Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу ХДУХТ  Сирцова Олександра, який закінчив бакалаврат у 2019 році і виступав перед нами на кожному  святі.
З лютого по червень 2018 року Президія "Асоціації" запровадила стипендію  у розмірі 1300 грн на місяць кращому студенту ХДУХТ  Семенову А.А., що є відмінником та активістом студентського самоврядування, але навчається не на бюджетному фінансуванні.
У лютому 2019 року було надано фінансову допомогу студентському самоврядуванню ХДУХТ у сумі 7812 грн на виготовлення та придбання скріншотів з прінтом  студентського самоврядування ХДУХТ.
У березні 2019 року за поданням кафедри технології харчування та громадських організацій ХДУХТ було виплачено 10 000 грн заохочення студентам, що приймали активну участь та отримали перемогу у Міжнародному фестивалі кулінарів у м. Київ.
На сьогодні найбільші витрати становить оренда приміщення  та комунальні платежі, які ми сплачуємо регулярно на рахунки університету та Фонду Держмайна.
Треба відзначити, що всі витрати грошових коштів виконувались відповідно до статуту  Громадської організації «Асоціація випускників, викладачів і друзів Харківського державного університету харчування та торгівлі» та обговорювались і затверджувались на засіданнях Президії "Асоціації".
Станом на 15 жовтня 2020 року на рахунках "Асоціації" знаходиться 81 436 грн 89 коп.
Президія Громадської організації "Асоціація випускників, викладачів і друзів Харківського державного університету харчування та торгівлі" просить шановних колег та усіх членів "Асоціації" своєчасно сплачувати членські внески.


Контакти:

вул. Клочківська, 333, к. 1306, м. Харків, Україна, 61051
+38(057) 337-99-76, +38(057) 349-45-08