Організаційний комітет

21.09.2018 р. - відбулося І засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №1 від 21.09.2018р.)

Порядок денний:

1. Обрання голови, заступника голови та секретаря організаційного комітету з проведення виборів ректора ХДУХТ.
2 .Про основні завдання, повноваження та порядок діяльності організаційного комітету з проведення виборів ректора ХДУХТ.
3. Про режим роботи організаційного комітету.
4. Про оприлюднення інформації щодо перебігу підготовки виборів ректора ХДУХТ на офіційному веб-сайті університету.

Протокол засідання

01.10.2018 р. - відбулося 2 засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №2 від 01.10.2018р.)

Порядок денний:

1. Про правові підстави проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
2 .Про зміст положень із організації та проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
3. Про розподіл обов’язків між членами Організаційного комітету та підписання протокольних рішень Організаційного комітету.

Виборча комісія

21.09.2018 р. - відбулося І засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №1 від 21.09.2018р.)

Порядок денний:

1. Про основні завдання, повноваження та порядок діяльності Центральної виборчої комісії з проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
2. Обрання  голови,  заступника  голови  та  секретаря  Виборчої  комісії  з проведення  виборів  ректора  Харківського державного  університету харчування та торгівлі.
3. Ознайомлення з Положенням про виборчу комісію.

Протокол засідання

01.10.2018 р. - відбулося 2 засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №1 від 21.09.2018р.)

Порядок денний:

1. Про  правові  підстави  проведення  виборів  ректора  Харківського державного університету харчування та торгівлі.
2. Про  зміст  положень  із  організації  та  проведення  виборів  ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
3. Розподіл  обов’язків  між  членами  Виборчої  комісії  з  проведення  виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
4. Режим роботи Виборчої комісії з проведення виборів ректора Харківського державного  університету  харчування  та торгівлі на  етапі  підготовки  до голосування.