• hduht
  • image РЕКТОР

ЧЕРЕВКО
    Олександр Іванович

доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки

ОСТАННІ НОВИНИ    |   АНОНСИ. ПОВІДОМЛЕННЯ   |   НАУКОВІ ЗАХОДИ

ПЛАН НАУКОВИХ ЗАХОДІВ на 2019-2020 роки   Переглянути...

k 23.04.20
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

23 квітня 2020 р. в Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройшла  Перша Міжнародна науково-практична конференція "Механізми забезпечення сталого розвитку економіки: проблеми, перспективи, міжнародний досвід"

Програма конференції
 23 квітня 2020 р. відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Механізми забезпечення сталого розвитку економіки: проблеми, перспективи, міжнародний досвід». Науковий захід проводився у нашому Університеті за ініціативи двох кафедр – Фінансів та обліку і Міжнародної економіки, економічної теорії та права. Актуальність питань в галузі управління, адміністрування та міжнародних відносин обумовила широке залучення представників наукової спільноти України та зарубіжних країн до обговорення та пошуку оригінальних шляхів їх вирішення.

В оргкомітет конференції від науковців і фахівців-практиків надійшло 144 заявки на участь, з яких 71 – з інших закладів вищої освіти та організацій. До публікації прийнято 97 тез доповідей, з них 43 – з інших закладів вищої освіти та організацій України, а також Білорусі, Латвії, Литви, Польщі, Болгарії та Словенії.

Приємно констатувати, що карантинні обмеження не стали перепоною для проведення заходу. Навпаки, застосування on-line платформи Zoom дозволило залучити навіть тих учасників, які за звичайних умов не мали змогу долучитися особисто до обговорення проблемних питань конференції.

Нинішнє наукове зібрання стало подією, яка надала можливість для обміну ідеями та досягненнями, обговорення нагальних проблем удосконалення механізмів забезпечення сталого розвитку національної економіки з урахуванням сучасних глобалізаційних викликів та міжнародної практики вирішення існуючих соціо-еколого-економічних проблем. Важливим результатом конференції є зміцнення дружніх стосунків з представниками бізнесу, науковими школами зарубіжних закладів вищої освіти та України. В умовах глобалізаційних процесів та інформаціології суспільства інтеграція науково-педагогічної спільноти та практиків є нагальною потребою для успішного вирішення завдань сьогодення.

Є впевненість, що традиція проводити подібні заходи отримає подальший розвиток, і вже наступного року ми зустрінемося на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції задля розповсюдження наукового досвіду з вирішення актуальних проблем управління, адміністрування та міжнародних відносин в контексті забезпечення сталого розвитку підприємницьких структур в інформаційній економіці.

Бажаємо Всім організаторам й учасникам конференції міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії, нових наукових і професійних здобутків, сміливих креативних ідей та їх реалізації!