• hduht
  • image РЕКТОР

ЧЕРЕВКО
    Олександр Іванович

доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки

ОСТАННІ НОВИНИ    |   АНОНСИ. ПОВІДОМЛЕННЯ   |   НАУКОВІ ЗАХОДИ

ПЛАН НАУКОВИХ ЗАХОДІВ на 2018-2019 роки   Переглянути...

k 31 05 19
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

31 травня 2019 р. в Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройшла Перша Міжнародна науково-методична конференція "Модернізація вищої освіти та забезпечення якості освітньої діяльності"

Програма конференції
Тези доповідей

Згідно з планом проведення міжнародних та всеукраїнських конференцій і семінарів з проблем вищої освіти і науки Міністерства освіти і науки України Перша Міжнародна науково-методична конференція «Модернізація вищої освіти та забезпечення якості освітньої діяльності» відбулася 31 травня 2019 року.
Із привітальним словом та побажанням плідної роботи до учасників звернулась Перший проректор університету, канд. екон. наук, професор  Янчева Л.М.
На пленарному засіданні з доповідями виступили викладачі ХДУХТ канд. екон. наук, доц. Зубков Сергій Олександрович; канд. екон. наук, доц. Жегус Олена Валентинівна; канд. екон. наук, доц. Чатченко Ольга Євгеніївна; канд. техн. наук, доц. Карбівнича Тетяна Василівна та  канд. психол. наук, доц. НТУ «ХПІ»  Панфілов Юрій Іванович.
За тематикою конференції працювали три секції:
  • Секція 1. Формування та функціонування системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та вищої освіти. Керівник д-р екон. наук, проф. Чорна Марина Віталіївна.
  • Секція 2. Модернізація освітніх програм у відповідності до вимог сучасної парадигми вищої світи. Керівник канд. екон. наук, проф. Акімова Наталія Сергіївна.
  • Секція 3. Інновації в організації самостійної роботи студентів. Керівник канд. екон. наук, доц. Зубков Сергій Олександрович.

У конференції брали участь 37 закладів освіти України та зарубіжних країн. Видано збірник тез учасників конференції.