• hduht
  • image РЕКТОР

ЧЕРЕВКО
    Олександр Іванович

доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки

ОСТАННІ НОВИНИ    |   АНОНСИ. ПОВІДОМЛЕННЯ   |   НАУКОВІ ЗАХОДИ

ПЛАН НАУКОВИХ ЗАХОДІВ на 2018-2019 роки   Переглянути...

Другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі" - підсумкова науково-практична конференція

Порядок роботи конференції:

900 – 950 Реєстрація учасників (4 поверх, аудиторія №45 )

1000 – 1020 Відкриття конференції (аудиторія №45)

Секційні засідання:

1030 – 1300   Секція 1 – аудиторія №63
                    Секція 2 – аудиторія №45

1300 – 1400  Обідня перерва

1400 – 1500  Підсумкове засідання Галузевої конкурсної комісії  (аудиторія №45)

1500  Нагородження переможців Конкурсу (аудиторія №45)

Виступи студентів – претендентів на перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі" будуть оцінюватись членами Галузевої конкурсної комісії за наступними критеріями:

• Обґрунтування актуальності обраної проблеми дослідження, визначення мети та завдань проведеного дослідження
  • Визначення та обґрунтування положень наукової новизни
  • Визначення та обґрунтування практичної значущості результатів проведеного дослідження
  • Логічність та структурованість доповіді
  • Наявність та якість презентації доповіді
  • Відповіді на запитання:
    у т.ч.
    повнота та аргументованість відповіді;
    уміння вести дискусію;
    ораторське мистецтво

Програма конференції

13 квітня 2018 р. відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі".

З привітальними словами до учасників конференції звернулися: Янчева Л.М., перший проректор ХДУХТ; Михайлов В.М., проректор з наукової роботи ХДУХТ; Гросул В.А., завідувач кафедри економіки та управління ХДУХТ.

Рішенням Галузевої конкурсної комісії, на підставі відкритого обговорення наукових доповідей, авторів 21 науково-дослідної роботи нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

Серед них:

• дипломами І ступеня – 4 студенти;
  • дипломами ІІ ступеня – 6 студентів;
  • дипломами ІІІ ступеня – 11 студентів.

Автори 10 наукових робіт нагороджено грамотами.Наукових керівників студентських робіт, нагороджених дипломами та грамотами, відзначено подяками Галузевої конкурсної комісії.

Щіро вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових досягнень!