• hduht
  • image РЕКТОР

ЧЕРЕВКО
    Олександр Іванович

доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки

ОСТАННІ НОВИНИ    |   АНОНСИ. ПОВІДОМЛЕННЯ   |   НАУКОВІ ЗАХОДИ

ПЛАН НАУКОВИХ ЗАХОДІВ на 2018-2019 роки   Переглянути...

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління в сфері торгівлі"

Запрошуємо студентів  взяти участь у ІІ турі Конкурсу!

Студентські наукові роботи, що подаються на Конкурс, повинні відповідати вимогам "Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. за №605, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. за №620/30488. При порушенні цих вимог наукові роботи, за рішенням галузевої конкурсної комісії, знімаються з розгляду.

Просимо до 15 лютого 2018 року (термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем) надіслати наукові студентські роботи переможців І туру Конкурсу, що проводився у Вашому ВНЗ (кількістю не більше 3-х), за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333, Харківський державний університет харчування та торгівлі; галузевій конкурсній комісії зі спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі"; кафедра економіки та управління, к. 54, з приміткою "На конкурс". Про надсилання роботи на Конкурс просимо додатково повідомити за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За результатами рішення галузевої конкурсної комісії авторам відібраних наукових робіт будуть надіслані запрошення (у тому числі на їх електронну пошту) для участі у підсумковій науково-практичній конференції для наукової доповіді та захисту роботи.

Відповідно п.10 "Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей" інформацію про дату проведення підсумкової науково-практичної конференції, списки запрошених для участі у конференції та їх наукові роботи, рецензії на всі наукові роботи, подані на Конкурс, рейтинговий список буде висвітлено на веб-сайті Харківського державного університету харчування та торгівлі: http://www.hduht.edu.ua.

Учасників підсумкової науково-практичної конференції, відповідно до запрошень, Оргкомітет Конкурсу забезпечує бронюванням місць у готелі (гуртожитку) тільки за умов попереднього інформування про час і термін прибуття. Витрати на відрядження учасників здійснюються за рахунок вищих навчальних закладів, в яких вони навчаються.

Контактні телефони:
  • Гросул Вікторія Анатоліївна – завідувач кафедри економіки та управління, доктор економічних наук, професор,
    тел. (099)224-09-27;
  • Синицина Галина Анатоліївна – професор кафедри економіки та управління, кандидат економічних наук, доцент,
    тел. (067) 572-85-61

Наказ № 320 від 20.12.2017 р. "Про проведення IІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі" у 2017/2018 навчальному році"