• hduht
  • image РЕКТОР

ЧЕРЕВКО
    Олександр Іванович

доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки

ОСТАННІ НОВИНИ    |   АНОНСИ. ПОВІДОМЛЕННЯ   |   НАУКОВІ ЗАХОДИ

ПЛАН НАУКОВИХ ЗАХОДІВ на 2018-2019 роки   Переглянути...

ХІV Всеукраїнська науково-методична конференція "Модернізація вищої освіти та проблеми управління якістю підготовки фахівців. Імплементація нових стандартів освіти", присвячена 50-річчю заснування ХДУХТ

k 29.09.17
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

29 вересня 2017 р. в Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройшла ХІV Всеукраїнська науково-методична конференція "Модернізація вищої освіти та проблеми управління якістю підготовки фахівців. Імплементація нових стандартів освіти", присвячена 50-річчю заснування Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Порядок роботи конференції:

930        Реєстрація учасників (фойє Палацу студентів "Сучасник")
1000   Пленарне засідання (Палац студентів "Сучасник")
1200   Засідання секцій (згідно з розкладом)
1600   Закриття конференції (ауд. 45)

Розклад роботи секцій:

Секція 1                Проблеми та перспективи інноваційного розвитку навчального процесу.
Керівник –  Маяк Ольга Анатоліївна, канд. техн. наук, доц. (ауд.220)
Секція 2   Підготовка фахівців нової генерації – завдання вищої освіти.
Керівник – Серік Максим Леонідович,  канд. техн. наук, доц. (ауд. 45)
Секція 3   Мотивація викладачів до організаційно-методичного забезпечення вимог нових стандартів освіти.
Керівник –  Круглова Олена Анатоліївна, канд. екон. наук, проф. (ауд. 56)

Програма конференції

Тези доповідей