• hduht
  • image РЕКТОР

ЧЕРЕВКО
    Олександр Іванович

доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки

ОСТАННІ НОВИНИ    |   АНОНСИ. ПОВІДОМЛЕННЯ   |   НАУКОВІ ЗАХОДИ

ПЛАН НАУКОВИХ ЗАХОДІВ на 2018-2019 роки   Переглянути...

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Маркетингові інновації в освіті, туризмі, готельно-ресторанній, харчовій індустрії та торгівлі", присвячена 50-річчю заснування ХДУХТ

k 03.10.17
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

03 жовтня 2017 р. в Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройшла Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Маркетингові інновації в освіті, туризмі, готельно-ресторанній, харчовій індустрії та торгівлі", присвячена 50-річчю заснування Харківського державного університету харчування та торгівлі.

3 жовтня 2017 р. відбулося відкриття Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції "МАРКЕТИНГОВІ ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ, ТУРИЗМІ, ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННІЙ, ХАРЧОВІЙ ІНДУСТРІЇ ТА ТОРГІВЛІ", присвяченої 50-річчю заснування Харківського державного університету харчування та торгівлі.
Щиро вітаємо учасників та гостей конференції! Обговорення матеріалів триває!