• hduht
 • image РЕКТОР

  ЧЕРЕВКО
  Олександр Іванович

  доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

   ОСТАННІ НОВИНИ    |   АНОНСИ. ПОВІДОМЛЕННЯ   |   НАУКОВІ ЗАХОДИ   

 ПЛАН НАУКОВИХ ЗАХОДІВ на 2019-2020 роки   Переглянути...

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю 181 "Харчові технології"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 р. № 1313 "Про  проведення  Всеукраїнської  студентської  олімпіади  2019-2020  н.  р.", та  з метою  підвищення  якості  підготовки  кваліфікованих  фахівців,  пошуку  обдарованої  студентської  молоді,  стимулювання  їх  творчої  праці  Харківський  державний  університет  харчування  та  торгівлі  затверджено  базовим  для  проведення  ІІ  етапу  Всеукраїнської  студентської олімпіади за спеціальністю 181 "Харчові технології" (далі – Олімпіада).

Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді"

8 квітня 2020 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройде Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді".

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління в сфері торгівлі"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2018 р. № 1217 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році, Харківський державний університет харчування та торгівлі затверджено базовим вищим навчальним закладом із проведення призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі" (далі – Конкурс).

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "Товарознавча наука – традиції та сучасність"

26 листопада 2019 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройде Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "Товарознавча наука – традиції та сучасність".

ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Фінансові механізми сталого розвитку України"

18 жовтня 2019 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Фінансові механізми сталого розвитку України".

Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "Традиції та інновації харчування туристів"

10 жовтня 2019 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулася Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "Традиції та інновації харчування туристів".