• hduht
 • image РЕКТОР

  ЧЕРЕВКО
  Олександр Іванович

  доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

   ОСТАННІ НОВИНИ    |   АНОНСИ. ПОВІДОМЛЕННЯ   |   НАУКОВІ ЗАХОДИ   

 ПЛАН НАУКОВИХ ЗАХОДІВ на 2018-2019 роки   Переглянути...

ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми розвитку ресторанного, готельного та туристичного бізнесу в умовах світової інтеграції: досягнення та перспективи"

19-20 вересня 2019 р. у м. Варна (Болгарія) пройдеІІ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми розвитку ресторанного, готельного та туристичного бізнесу в умовах світової інтеграції: досягнення та перспективи".

Всеукраїнська науково-практична конференція "Проблеми енергоефективності та якості в процесах сушіння харчової сировини"

6 - 7 червня 2019 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройде Всеукраїнська науково-практична конференція "Проблеми енергоефективності та якості в процесах сушіння харчової сировини.

Перша Міжнародна науково-методична конференція "Модернізація вищої освіти та забезпечення якості освітньої діяльності"

31 травня 2019 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройде Перша Міжнародна науково-методична конференція "Модернізація вищої освіти та забезпечення якості освітньої діяльності".

Міжнародна науково-методична конференція "Інженерна освіта у сфері харчової і готельної індустрії: виклики сьогодення" до 50-річчя кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва

23-24 травня 2019 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройде Міжнародна науково-методична конференція "Інженерна освіта у сфері харчової і готельної індустрії: виклики сьогодення" до 50-річчя кафедри устаткування харчової і готельної індустрії ім. М.І. Беляєва.

Міжнародна науково-практична конференція "Розвиток харчових виробництв, ресторанного та готельного господарств і торгівлі: проблеми, перспективи, ефективність"

15 травня 2019 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройде Міжнародна науково-практична конференція "Розвиток харчових виробництв, ресторанного та готельного господарств і торгівлі: проблеми, перспективи, ефективність.

ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція "Імплементація інновацій обліково-аналітичного забезпечення сталого розвитку сучасного бізнесу"

18 квітня 2019 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройде ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція "Імплементація інновацій обліково-аналітичного забезпечення сталого розвитку сучасного бізнесу".