• hduht
  • image РЕКТОР

ЧЕРЕВКО
    Олександр Іванович

доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки

Школа "Юний ресторатор" ХДУХТ

school grs Цілі навчання в школі "Юний ресторатор":
  • Набути нові  цікаві знання;
  • Зробити початковий крок у вищій освіті України;
  • Зрозуміти та усвідомити вибір майбутньої професії – фахівець з готельно-ресторанної справи;
  • Мати змогу отримати знижку на оплату навчання в ХДУХТ за спеціальністю "Готельно-ресторанна справа".

Цільова аудиторія – учні старших класів загальноосвітніх шкіл.

Вартість навчаннябезкоштовно.

Термін та програма навчання

Всі бажаючі одразу після реєстрації можуть долучитися до навчання.
Дедлайн проходження тренінгів –
30 липня 2018 р.

Навчальний курс містить 5 тренінгів, кожний закінчується тестовим завданням з 5 питань.

Порядок проведення занять

Заняття проводяться у дистанційному режимі в системі eFront у зручний час для слухачів.

Зміст навчального курсу включає 5 тренінгів:

5 тестових завдань за результатами засвоєння матеріалів тренінгу.

Передбачається надання консультацій викладачами кафедри за всіма питаннями курсу в режимі offline.

Результат навчання

Після кожного тренінгу запропоновано тест з 5 питань.

• Правильні відповіді на кожне питання оцінюються у 1 бал.
  • Виконані 5 тренінгів (25 тестів) оцінені сумою 20-25 балів, дають право на отримання сертифікату та гарантують знижку до 25% на навчання за спеціальністю "Готельно-ресторанна справа" на факультеті менеджменту у Харківському державному університеті харчування та торгівлі.
  • Сертифікат на знижку до 25% на оплату вартості навчання за спеціальністю "Готельно-ресторанна справа" під час вступу до Університету, надсилається на Ваш e-mail та вручається особисто.

Інструкція щодо реєстрації в Школі "Юний ресторатор" ХДУХТ

eFront

Зараз на сайті

ВІРТУАЛЬНІ ШКОЛИ