• hduht
  • image РЕКТОР

ЧЕРЕВКО
    Олександр Іванович

доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки

Школа Міжнародного Бізнесу "START NOW" це:

2
  • Безкоштовна вартість навчання та отримання знижки до 25% на оплату вартості навчання в ХДУХТ за спеціальністю 056 Міжнародні економічні відносни при вступі;
  • Висока якість дистанційного навчання; доступність для усіх бажаючих абітурієнтів; зворотній зв'язок з провідними викладачами університету;
  • Отримання Сертифікату про закінчення "Дистанційної школи Міжнародного Бізнесу "Start Now".

Цілі навчання в "Школі міжнародного бізнесу "Start Now" ХДУХТ:

• отримати початкові знання з основ організації міжнародного бізнесу;
  • дослідити приклади впровадження кращого світового досвіду в практику українського бізнесу;
  • зробити початковий крок у вищій освіті України;
  • зрозуміти компетенції і професійну спрямованість спеціаліста з міжнародних економічних відносин;
  • отримати знижку на оплату навчання в ХДУХТ за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини".

Цільова аудиторія – учні старших класів загальноосвітніх шкіл.

Вартість навчаннябезкоштовно.

Термін та програма навчання

Бажаючі одразу після реєстрації можуть долучитися до навчання.
Термін здачі контрольних завдань –
01 липня 2017р.

Навчальний курс складається з 3 блоків:

• "Сутність міжнародних економічних відносин"
  • "Основи організації міжнародного бізнесу"
  • "Зовнішньоекономічна діяльність підприємств у прикладах"

Слухач за бажанням може його виконати та перевірити свій рівень опанування матеріалу.

Порядок проведення занять

Заняття проводяться у дистанційному режимі в системі eFront у зручний час для слухачів.

Зміст навчального курсу включає:

• лекційний матеріал;
  • практичні та ситуаційні завдання;
  • питання для самоконтролю;
  • творчі завдання.

Передбачається надання консультацій викладачами кафедри за всіма питаннями курсу в режимі offline.

Результат навчання

За результатами успішного виконання програми навчального курсу слухачу надається Сертифікат про закінчення "Дистанційної школи Міжнародного Бізнесу "Start Now".

Сертифікат гарантує отримання знижки до 25% на оплату вартості навчання 056 Міжнародні економічні відносни при вступі.

Заявка на навчання

Інструкція щодо реєстрації в Школі міжнародного бізнесу "Start Now"

Зараз на сайті

Національна дитяча гаряча лінія   Національна гаряча лінія