• hduht
  • image РЕКТОР

ЧЕРЕВКО
    Олександр Іванович

доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки

Керівників нового покоління ми навчимо мистецтву управління!

Якщо Ви прагнете успішно управляти підприємствами ресторанного бізнесу та торгівлі, вступайте до Школи "Мистецтво управління"!

У Школі "Мистецтво управління" Ви зможете:

• ознайомитися з професією менеджера;
  • отримати нові знання з управління підприємствами;
  • вивчити передовий досвід найкращих підприємств ресторанного бізнесу та торгівлі;
  • уявити себе успішним менеджером в сфері ресторанного бізнесу та торгівлі;
  • отримати знижку на оплату навчання за спеціальністю 073 "Менеджмент" у ХДУХТ.

Цільова аудиторія – до навчання запрошуються – учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-навчальних закладів.

Вартість навчаннябезкоштовно.

Термін та програма навчання

Навчання у Школі "Мистецтво управління" розпочинається відразу після реєстрації.
Термін здачі контрольних завдань –
01 липня 2017р.

Навчальний курс складається з 4 блоків:

• Менеджмент і менеджери
  • Побудова успішного бізнесу
  • Тайм-менеджмент
  • Етика менеджменту

Кожен блок навчального курсу містить декілька тем та закінчується контрольним тестовим завданням.

Порядок проведення занять

Заняття проводяться у дистанційному режимі в системі eFront у зручний час для слухачів.

Зміст навчального курсу включає:

• лекційний матеріал;
  • контрольні питання;
  • контрольні тести;
  • творчі завдання;
  • рекомендована література.

Передбачається надання консультацій викладачами кафедри за всіма питаннями курсу в режимі offline.

Результат навчання

За результатами успішного виконання програми навчального курсу слухачу надається Сертифікат Школи "Мистецтво управління".

Сертифікат гарантує отримання знижки до 25% на оплату вартості навчання за спеціальністю 073 "Менеджмент"  у  ХДУХТ.

Заявка на навчання доступна за посиланням: goo.gl/IZC5qa

Інструкція щодо реєстрації в Школі "Мистецтво управління"