• hduht
  • image РЕКТОР

ЧЕРЕВКО
    Олександр Іванович

доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
school finance Якщо ти мрієш стати успішним фінансистом, маєш задатки творчої, неординарно-мислячої, націленої на майбутнє особистості,  "Школа успішного фінансиста" кафедри фінансів, кредиту та страхування обліково-фінансового факультету ХДУХТ чекає саме на ТЕБЕ!!!

У "Школі успішного фінансиста" ти навчишся:

• бути фінансово незалежним;
  • вправно керувати грошима;
  • розуміти механізм діяльності банківської системи;
  • правильно обчислювати та сплачувати податки;
  • отримаєш нові цікаві знання;
  • набудеш знижку на оплату навчання в ХДУХТ за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування".

Цільова аудиторія - учні старших класів загальноосвітніх шкіл

Вартість навчаннябезкоштовно.

Термін та програма навчання

Бажаючі вже можуть долучитися до навчання.
Підведення підсумків виконання програми навчання відбудеться
01 липня 2016р.

Навчальний курс містить 4 блоки:

• "Основи фінансів"
  • "Гроші"
  • "Банківська справа"
  • "Страхування".

Блоки навчального курсу містять по 2 теми, кожна з яких закінчується творчим завданням.

Порядок проведення занять

Заняття проводяться у дистанційному режимі в системі eFront у зручний час для слухачів.

Зміст навчального курсу включає:

• інформаційний матеріал;
  • контрольні питання;
  • творчі завдання.

Передбачається надання консультацій викладачами кафедри за всіма питаннями курсу в режимі offline.

Результат навчання

За результатами вивчення курсу слухач за бажанням може виконати творчі завдання та визначити свій рівень опанування матеріалу.

При успішному виконанні творчих завдань слухачу надається Сертифікат про закінчення "Дистанційної школи успішного фінансиста", що гарантує отримання знижки до 25% на оплату вартості навчання в ХДУХТ за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування" при вступі.

Заявка на навчання доступна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1lvxmS6TV0XKVZgB_rNQVu2VYBzbvq-IGrNfbB4FM4so/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link

Зараз на сайті

Національна дитяча гаряча лінія   Національна гаряча лінія