Кафедра фізико-математичних та інженерно-технічних дисциплін


 

 

   

 

Про кафедру

      Кафедра проводить навчання студентів всіх без виключення факультетів університету та у філіях Університету з таких дисциплін: фізика, вища та прикладна математика, фізичні методи дослідження та обробки харчових продуктів і сировини, методи дослідження процесів, оптимізаційні методи та моделі, математика та її методи, оптимізація технологічних процесів, теорія ймовірностей та математична статистика, теплотехніка, електротехніка, електроніка та мікропроцесорна техніка, концепції сучасного природознавства, адаптаційний курс з математики, планування експерименту, математичні методи у технології фізико-хімічні основи стану води в харчових продуктах. За рік на кафедрі навчається біля 2000 студентів.       Науково-педагогічний потенціал кафедри складають 15 осіб, з яких 1 професора, 2 доктора наук, 8 доцентів, 9 кандидатів наук.За рік на кафедрі навчається біля 2000 студентів.
      Наукові досягнення кафедри зафіксовані в авторських свідоцтвах, патентах на розробку нових технологій виробництва желейних виробів, розробки нового способу сушіння (ЗТП-сушіння), у впровадженні наукових розробок на виробництві.

 

Телефон:              (057)349-45-00

skype:                  hduht_kef

 e-mail:                Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
                           Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.