ВСІ НОВИНИ       

Запрошуємо студентів взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ

Запрошуємо студентів Харківського державного університету харчування та торгівлі взяти участь у соціальній програмі Scholarship! Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Участь повністю безкоштовна!

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

Наразі відкрито 5 номінацій:

20 000 грн. - https://renix.com.ua/scholarship/ ( https://renix.com.ua/scholarship/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)
27 000 грн. - https://lukashuk.com.ua/scholarship/ ( https://lukashuk.com.ua/scholarship/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)
17 000 грн. - https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ ( https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)
14 000 грн. - http://fxadvice.net/scholarship/ ( http://fxadvice.net/scholarship/ ) (запитання та роботи надсилати на пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)
35 000 грн. - https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 ( https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 ) (запитання та роботи надсилати на пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)