Практика студентів ХДУХТ в Італії

У цьому році наші студенти мали можливість пройти міжнародну практику у закладах готельно-ресторанної галузі південної Італії, регіон Апулія.

Організаторами даного проекту EUROEST є президент Асоціації UCM-Italy Паоло Брешіа і голова громадської організації «Італійські продукти й кулінарна школа» Олена Герасименко.

Запрошення на практику нашим студентам дали 4-зіркові готелі, ресторани, кафе, піцерії.
Шикарні готелі «Gattarella family resort», «Valle Clavia», «D'Amato» відкрили свої двері для наших практикантів, щоб навчити їх сервісу на високому рівні.

«Gattarella family resort 4*» розташований на власному пляжі, в 5 хвилинах їзди від міста В'єсте. На території готелю є тенісний корт і добре обладнаний фітнес-центр. У готелі Gattarella працює кілька ресторанів, комплекс знаходиться біля підніжжя національного парку Гаргано.

Ресторанні заклади різноманітного направлення, наприклад ресторан «Skipper» спеціалізується на приготуванні морепродуктів,  агротуристичний ресторан «Osteria Pane e Vino» - на приготуванні м’яса.

А також ресторани на узбережжі адріатичного моря«Verandasul Mare», «Onda Azzurra», «NidoVerde», у центрі курортного міста Пескічі – ресторан  «Piccolo paradiso» та піцерія «Scilibo».