ВСІ НОВИНИ       

Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1271 від 04.10.2019 р. "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році" Харківський державний університет харчування та торгівлі було затверджено базовим вищим навчальним закладом із проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі  спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі".  На Конкурс надійшло 74 роботи (86 студентів, 59 наукових керівників) з 30 закладів вищої освіти, 12 міст України: Дніпра, Житомиру, Запоріжжя, Києва, Львова, Луцьку, Миколаєва, Полтави, Одеси, Сум, Харкова, Чернівців. 

Галузева конкурсна комісія на чолі з ректором Харківського державного університету харчування та торгівлі, д.т.н., проф. Черевко О.І. та завідувачем кафедри економіки та управління, д.е.н., проф. Гросул В.А. забезпечила рецензування наукових студентських робіт та за його результатами, на підставі листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» «Щодо проведення інтелектуальних заходів» від 31.03.2020 р. №22.1/10-778, визначила переможців Конкурсу (25% від загальної кількості авторів наукових робіт).

22 студенти відзначено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня, 3 студенти ‒ грамотами.