Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях пропонує залучити школярів і студентів до корисних і пізнавальних правопросвітницьких онлайн-заходів, підготовлених разом з нашими партнерами (патрульною поліцією, ювенальною превенцією, юридичними вишами тощо). Для оповіщення залучити канали, що використовуються навчальними закладами для дистанційного спілкування з учнями та студентами.

Найближчі заплановані онлайн-заходи:
1. 3 квітня, п’ятниця, 12:00. «Наркотики – це не круто!»
2. 24 квітня, п’ятниця,11:00 «Одна з цих професій – твоя!» Передбачається участь фахівців різних, не лише правничих, професій (сфера ІТ, журналістики тощо). Враховуючи те, що у вишах влітку вступна кампанія, вони також можуть долучитися до нашого заходу і прийти розповісти про свої навчальні заклади. Це мають бути короткі, але яскраві, добре підготовлені виступи (з презентаціями, можливо, з цікавою наочністю, з відомим випускником тощо), щоб захопити увагу глядачів.

Онлайн-заходи відбуватимуться у правовому клубі PRAVOKATOR (проспект Науки, 77). Скупчення людей (спікерів), зважаючи на карантин (якщо його подовжать), не буде, розпишемо черговість  тих, хто приходить (приміром, 2–3 особи на годину, потім їх змінюють наступні). Трансляція йтиме на сторінку Фейсбук Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях https://www.facebook.com/legalaid.kharkiv.

Ще одна пропозиція щодо співробітництва – провести кілька онлайн-занять для старшокласників з правової тематики на доповнення до уроків права.

• Пропоновані теми:
    Взаємні права та обов’язки батьків і дітей.
  • Шлюб. Права та обов’язки подружжя.
  • Робочий час і час відпочинку.
  • Трудова дисципліна. Дисциплінарна відповідальність. Матеріальна відповідальність працівників за шкоду, заподіяну
  • підприємству, установі, організації.
  • Правоохоронні органи України та адвокатура.
  • Судова влада в Україні

Теми можна взяти інші, запропоновані навчальними закладами.