Новорічне святкування

12 грудня 2019 року у стінах рідного Харківського Державного університету харчування та торгівлі відбулося новорічне святкування. Студенти вразили перевтіленнями в образи Снігурочки та Діда Мороза, а також здивував ще один не менш яскравий персонаж свята – Грінч, який допомагав створювати веселу атмосферу. Ця казкова трійка не давала глядачам сумувати – майстерно залучали до веселих конкурсів, танців та співу усім відомих пісень.

Традиційно приймав участь у концерті танцювальний колектив «Прованс» із новою хореографічною постановкою. Колектив сучасних танців також не відставав від трендів і підкорив кожну людину в залі. Без сумніву запальним виступом порадували учасники гурту Фарт.Ух Бенд.

Танець, який виконували учасниці конкурсу Міс ХДУХТ -2019, настільки сподобався та запам’ятався, що ми не могли не запросити дівчат блискуче виступити в стінах університету.
Дякуємо Первинній профспілковій організації студентів, проректору з гуманітарно-виховної роботи, Студентському самоврядуванню та студентам старших курсів за допомогу в організації свята.