День відкритих дверей в університеті

20 жовтня 2018 року  співробітники Харківського державного університету харчування та торгівлі провели традиційний День відкритих дверей.

Під час зустрічей з деканами, співробітниками та студентами, абітурієнти мали можливість ознайомитися з історією та життям Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу та кожного окремого факультету, дізнатися про особливості освітнього процесу. Захід проходив за активної участі студентського самоврядування.

Представники приймальної комісії ознайомили присутніх з особливостями вступної компанії 2019 року та відповіли на численні запитання.

На завершенні зустрічі відбувся розіграш пам’ятних подарунків та персонального призу від Ректора ХДУХТ – Сертифікату на навчання зі знижкою у 25 %!