День відкритих дверей у ХДУХТ

29 вересня 2018 року  співробітники Харківського державного університету харчування та торгівлі провели першу зустріч в багатомісячному марафоні "ВСТУП-2019", присвяченому інформуванню майбутніх абітурієнтів та зацікавлених осіб питанню вступу до ХДУХТ.

Старшокласники разом зі своїми батьками та вчителями з різних шкіл Харкова та області змогли дізналися про освітні програми університету, особливості вступної кампанії 2018 року, очікувані зміни у 2019 році, роботу підготовчих курсів, та найголовніше – мали можливість особисто поспілкуватися з деканами, професорами, викладачами й студентами різних факультетів, дізнатися від них про всі тонкощі навчального процесу у нашому навчальному закладі.

Завітавши до ХДУХТ на День відкритих дверей, кожен школяр отримав індивідуальну консультацію та вичерпні відповіді на всі запитання.

Гарної традицією на завершені зустрічі стає проведення розіграшу пам’ятних подарунків та персонального призу від Ректора ХДУХТ – Сертифікату на навчання зі знижкою у 25 %, який цього разу отримала Приймак Вікторія Олександрівна! Кожен майбутній випускник стоїть на шляху важкого вибору, мабуть, одного з найважчих у житті – вибору майбутньої професії та відповідного навчального закладу. Переконані, День відкритих дверей у Харківському державному університеті харчування та торгівлі полегшив їм це завдання, і вже у вересні майбутнього року наша родина поповниться новими першокурсниками!

Інформуємо всіх, хто хоче ефективно підготуватись до складання зовнішнього незалежного оцінювання, що запис на підготовчі курси в Харківському державному університеті харчування та торгівлі розпочався!