Вітаємо Бочулю Тетяну Володимирівну, зав. кафедрою бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування, д.е.н., професора, академіка Академії економічних наук Україниз перемогою у міському конкурсі "Молода людина року-2018" в номінації "Наукова діяльність"!

28 вересня 2018 року  в Харківській міській раді відбулося Нагородження переможців і лауреатів міського конкурсу "Молода людина року-2018". Церемонію нагородження провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він привітав присутніх з перемогою.

Вітаємо Бочулю Тетяну Володимирівну – завідувача кафедри бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування, д.е.н., професора, академіка Академії економічних наук України з перемогою у міському конкурсі "Молода людина року-2018" в номінації "Наукова діяльність"!