Нагородження переможців міського конкурсу студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив»

22 червня в Харківській міській раді відбулося нагородження переможців міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив». Студенти нашого університету зайняли три других призових місця і одне третє призове місце.

III місце – Обоянська Євгенія, студентка 2 курсу економічного факультету, тема проекту «Перша страва із собою».
II місце – Клименко Ростислав, студент 4 курсу факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, тема проекту «OnlyBioPak», Сагайдачна Катерина студентка 2 курсу НН ІХТБ, тема проекту «Студія «Art-curving»», Бабаєв Сергій та Бессараб Яна, студенти НН ІХТБ, тема проекту «Агенція кулінарного туризму Kharkiv_Tasty_Story».

Пишаємось і вітаємо переможців!!!