Cвятковий випуск слухачів Центру довузівської підготовки

31 травня 2018 року  в залі засідань Вченої ради Харківського державного університету харчування та торгівлі відбувся святковий випуск слухачів Центру довузівської підготовки, що проходили навчання на підготовчих курсах до складання ЗНО – «Science club».

Майбутні вступники впродовж семи місяців навчання під керівництвом досвідчених викладачів університету мали змогу підготуватися до складання ЗНО та ближче познайомитися з університетом та спеціальностями, за якими відбувається навчання в ХДУХТ. Програма «Science club» ХДУХТ базувалася на вдосконаленні та підвищенні знань з української мови та літератури, математики, хімії, географії, англійської мови, а також участі у зустрічах з представниками підприємств галузі та програмі «Стань студентом ХДУХТ на 1 день!». На завершальній стадії навчання всі слухачі підготовчих курсів написали підсумкові роботи, за результатами яких кожен випускник курсів отримає або додаткові бали до загального вступного рейтингового балу у разі вступу до ХДУХТ на спеціальності 131, 142, 181, або розмір знижки на навчання за контрактом.

На святковій зустрічі до присутніх слухачів та їх батьків звернулася Перший проректор, Заслужений працівник освіти і науки України, к.е.н., проф. Янчева Ліана Миколаївна, яка передала найкращі вітання від ректора університету – Черевка Олександра Івановича. Перший проректор привітала всіх із завершенням навчання, побажала успішної здачі випробувань зовнішнього незалежного оцінювання та омріяного вступу до університету.

Представник приймальної комісії ХДУХТ, завідувач кафедри міжнародної економіки, к.е.н., доц. Кот Олена Володимирівна привітала присутніх зі святом та надала інформацію щодо особливостей подання документів при вступі до нашого університету.

На заході був присутній директор Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу, к.т.н., доц. Серік Максим Леонідович, який висловив щиру впевненість, що усі слухачі успішно складуть ЗНО і будуть гідно нести високе звання студента!

Пролунали на зустрічі теплі слова вдячності від батьків слухачів підготовчих курсів, які промовила мама Давидова Дениса – к.т.н., доц. кафедри готельного і ресторанного бізнесу Давидова Оксана Юріївна. А емоційний виступ випускниці курсів Гладкової Олени довів, що семимісячний марафон роботи «Science club» ХДУХТ не був марним!

Завершилася зустріч найприємнішою церемонією – присутні слухачі отримали сертифікати про успішне складання випускних іспитів та пам’ятний подарунок!

Тож вітаємо наших випускників та бажаємо їм успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання, здійснення найсміливіших мрій та задумів. І маємо надію Вас знову побачити 1 вересня в аудиторіях вже студентами нашого університету!