Вітаємо Бочулю Тетяну Володимирівну, д.е.н., професора, завідуючу кафедрою бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування з перемогою в обласному конкурсі "Найкращий молодий науковець Харківщини"

Вітаємо Бочулю Тетяну Володимирівну,  д.е.н., професора, завідуючу кафедрою бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування  з перемогою в обласному конкурсі  "Найкращий молодий науковець Харківщини" за напрямом  "Фундаментальні наукові дослідження з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільного, політичного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави" (наукова конкурсна робота "Інноваційність інформаційно-аналітичного забезпечення управління в контексті сучасного бізнесу"). Конкурс був започаткований у 2017 році відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації   Ю.О. Світличної.

Церемонія нагородження переможців Конкурсу відбулась 18 травня 2018 року У Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. У заході взяли участь голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світлична, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій. Також на святі були присутні лауреати державних премій в галузі науки, ректори та директори вищих навчальних закладів, провідні науковці, голови рад молодих вчених, обласні стипендіати, лауреати щорічних премій Президента України, магістри, аспіранти, представники наукової громадськості.

Бажаємо Бочулі Тетяні Володимирівні міцного здоров’я, добробуту, здобутків у науковій діяльності!