Новини від ГО "Асоціація випускників, викладачів і друзів ХДУХТ"

У грудні 2017 року пройшли Загальні збори Громадської організації "Асоціація випускників, викладачів і друзів Харківського державного університету харчування та торгівлі", на яких було прийнято рішення щодо запровадження стипендії ГО "Асоціація випускників, викладачів і друзів Харківського державного університету харчування та торгівлі" кращим студентам ХДУХТ, що є відмінниками та активістами студентського самоврядування, але навчаються за контрактом, а не на бюджетному фінансуванні.

На засіданні Вченої ради ХДУХТ (протокол № 7 від 01.02.2018 р.) було затверджено Подання від Харківського державного університету харчування та торгівлі на призначення іменної стипендії ГО "Асоціація випускників, викладачів і друзів ХДУХТ" на другий семестр 2017-2018 навчального року студенту І курсу економічного факультету Семенову Артему Андрійовичу (група Е-17)