Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

z novum

Шановні викладачі, студенти та співробітники університету! Від усього серця вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Бажаємо, щоб прийдешній рік додав усім нам сил, приніс нові сподівання та втілення заповітних мрій! Щоб примножились сімейним щастям, щирою любов'ю, гараздами та достатком Ваші оселі.

Бажаємо, щоб для кожного з нас цей рік став кращим із кращих, приніс мир на нашу землю, добре здоров’я, достаток, багато радісних днів. Нехай ці величні зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на любов і доброту, взаєморозуміння і повагу, а Різдвяна Зоря запалить у ваших серцях вогонь віри, надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань. Хай ваше життя осяє Боже благословення, а оптимізм утвердить вас на добрі справи. Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттевості Різдва дарують Вам життєву силу і віру!

Веселих свят! Щастя, миру, тепла, любові, родинного затишку, успіхів та натхнення!