ФАКУЛЬТЕТ  УПРАВЛІННЯ  ТОРГОВЕЛЬНО-ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ
та МИТНОЮ  ДІЯЛЬНІСТЮ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ >     076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність      СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ
Товарознавство та експертиза в митній справі Товарознавство і комерційна діяльність
Експертиза товарів та  послуг Управління безпечністю та якістю товарів
Організація оптової, роздрібної торгівлі та логістика

A. OdarchenkoЗвернення декана

Отримана професія задає вектор подальшого життя молодої людини, однак за статистикою, у віці від 17 до 25 років молодь змінює від 12 до 15 напрямків діяльності, перш ніж знайде своє покликання. Тому ми випукаємо універсального управлінця, який на професійному рівні орієнтується в питаннях визначення якості та безпечності товарів, проведення їх експертизи, здійснення митного регулювання, логістики; здатен керувати виробничими, торговельними та організаційними процесами. В той же час, наш фахівець володіє економічними та юридичними знаннями, і тому спроможний організувати власний бізнес, працювати в державних установах та органах влади. Крім того, в процесі навчання наші студенти розробляють свої реальні бізнес-проекти , які вони втілюють в життя. Найкращі ідеї отримують інвестиції для їх реалізації.

Сучасний розвиток економіки та суспільства країни вимагає проведення державної політики та державного контролю за дотриманням законодавства в галузі забезпечення продовольчої безпеки; оптової та роздрібної торгівлі; логістики; закладів харчування; захисту прав споживачів; побутового обслуговування населення. Це, в свою чергу, вимагає організації в державних органах влади нових відповідних департаментів та призводить до збільшення затребуваності на ринку праці фахівців відповідного профілю.

У зв’язку з цим перед випускниками факультету відкривається широкий спектр можливостей для успішного працевлаштування.

По-перше, це посади різного рівня в державних органах влади та місцевого самоврядування.

По-друге, це робота в державних установах: торгово-промислових палатах, товариствах у справах захисту прав споживачів, центрах стандартизації, метрології і сертифікації, митних службах, фондах підтримки підприємництва.

По-третє, наші випускники можуть займати посади керівників, менеджерів та товарознавців у вітчизняних торговельних підприємствах та транснаціональних компаніях. І  нарешті, новітні освітні програми та сучасні підходи до практичного стажування дають змогу започаткувати власний бізнес (виробниче підприємство, логістичний центр, ресторан, торговельно-розважальний заклад, готель, брокерську контору, а також різноманітні заклади в сфері послуг).

У цілому, на факультеті  завдяки високому рівню освіти, постійному практичному стажуванню в провідних підприємствах харчування та торгівлі України та закордонних держав, яскравому та різноманітному культурному дозвіллю, соціальним підтримкам молоді та програмам допомоги випускникам у працевлаштуванні, забезпечуються найкращі умови для підготовки конкурентоспроможних фахівців.

Декан факультету
управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю,
д.т.н., професор Одарченко Андрій Миколайович

Вітаємо Вас!

Сподар КатеринаВас вітає Факультет управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю!

З усіма питанями Ви можете звернутися до заступника декана з інноваційної та профорієнтаційної роботи Катерини Вікторівни за телефоном 096-631- 09-26.

Ми маємо декілька варіантів встановлення знижки на навчання!