• hduht
 • image РЕКТОР

  ЧЕРЕВКО
  Олександр Іванович

  доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

   ОСТАННІ НОВИНИ    |   АНОНСИ. ПОВІДОМЛЕННЯ   |   НАУКОВІ ЗАХОДИ   

 ПЛАН НАУКОВИХ ЗАХОДІВ на 2019-2020 роки   Переглянути...

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція "Бібліотека у призмі WEB-технологій: традиційні та модерні послуги і очікування користувача"

26-30 жовтня 2020 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройде Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція "Бібліотека у призмі WEB-технологій: традиційні та модерні послуги і очікування користувача".

ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "Актуальні проблеми та перспективи розвитку України в галузі управління та адміністрування: ініціативи молоді"

23 жовтня 2020 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройшла ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "Актуальні проблеми та перспективи розвитку України в галузі управління та адміністрування: ініціативи молоді".  Конференція пройшла в режимі On-line (Zoom)

Міжнародна науково-практична конференція "Маркетинг ХХІ століття: виклик змін", присвячена 25-річчю заснування кафедри маркетингу і комерційної діяльності Харківського державного університету харчування та торгівлі

8-10 жовтня 2020 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройшла Міжнародна науково-практична конференція "Маркетинг ХХІ століття: виклики змін" присвячена 25-річчю заснування кафедри маркетингу і комерційної діяльност ХДУХТ. Конференція пройшла в режимі On-line (Zoom)

Друга Міжнародна науково-методична конференція "Синергетична концепція розвитку студентоцентрованого навчання - забезпечення якості вищої освіти"

25 вересня 2020 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройшла Друга Міжнародна науково-методична конференція "Синергетична концепція розвитку студентоцентрованого навчання - забезпечення якості вищої освіти".

Міжнародна науково-практична конференція "Розвиток харчових виробництв, ресторанного та готельного господарств і торгівлі: проблеми, перспективи, ефективність"

14 травня 2020 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройшла Міжнародна науково-практична конференція "Розвиток харчових виробництв, ресторанного та готельного господарств і торгівлі: проблеми, перспективи, ефективність".

 

Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді"

8 квітня 2020 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді".