Події

 

Організаційний комітет

21.09.2018 р. - відбулося І засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №1 від 21.09.2018р.)

Порядок денний:

1. Обрання голови, заступника голови та секретаря організаційного комітету з проведення виборів ректора ХДУХТ.
2 .Про основні завдання, повноваження та порядок діяльності організаційного комітету з проведення виборів ректора ХДУХТ.
3. Про режим роботи організаційного комітету.
4. Про оприлюднення інформації щодо перебігу підготовки виборів ректора ХДУХТ на офіційному веб-сайті університету.

Протокол засідання

01.10.2018 р. - відбулося 2 засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №2 від 01.10.2018р.)

Порядок денний:

1. Про правові підстави проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
2 .Про зміст положень із організації та проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
3. Про розподіл обов’язків між членами Організаційного комітету та підписання протокольних рішень Організаційного комітету.

Протокол засідання

01.11.2018 р. - відбулося 3 засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №3 від 01.11.2018р.)

Порядок денний:

1. Про затвердження форм бюлетенів з обрання виборних представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, та виборних представників з числа студентів, що мають право брати участь у виборах ректора Університету.
2. Про затвердження графіку проведення на факультетах (інституті) виборів представників з числа студентів, що мають право брати участь у виборах ректора Університету.
3. Про затвердження графіку проведення зборів штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками для обрання представників, які братимуть участь у виборах ректора Університету.
4. Про визначення та затвердження квот представництва штатних працівників Університету, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, та студентів для організації прямих таємних виборів для обрання представників для участі у голосуванні на виборах ректора Університету.
5. Про затвердження документів, що посвідчують особу під час отримання бюлетеня для голосування.

Протокол засідання

05.11.2018 р. - відбулося 4 засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №4 від 05.11.2018р.)

Порядок денний:

1. Про затвердження порядку організації роботи спостерігачів на виборах ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
2. Про затвердження порядку організації роботи представників засобів масової інформації на виборах ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
3. Про затвердження списків штатних співробітників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками (розподілені на групи) та студентів для обрання представників, які братимуть участь у виборах ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Протокол засідання

27.11.2018 р. - відбулося 5 засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №5 від 27.11.2018р.)

Порядок денний:

1. Підсумки висування делегатів на участь у виборах ректора ХДУХТ.
2. Про затвердження списку осіб, які мають право брати участь у виборах ректора університету.
3. Про стан підготовки до виборів ректора ХДУХТ.
4. Про стан підготовки до виборів ректора ХДУХТ виборчої комісії.
5. Забезпечення умов для проведення виборів ректора ХДУХТ.

Протокол засідання

07.12.2018 р. - відбулося 6 засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №6 від 07.11.2018р.)

Порядок денний:

1. Про акредитацію спостерігачів від громадських організацій та від кандидата на посаду ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі – Черевка О.І., в.о. ректора ХДУХТ.

Протокол засідання

Виборча комісія

21.09.2018 р. - відбулося І засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №1 від 21.09.2018р.)

Порядок денний:

1. Про основні завдання, повноваження та порядок діяльності Центральної виборчої комісії з проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
2. Обрання  голови,  заступника  голови  та  секретаря  Виборчої  комісії  з проведення  виборів  ректора  Харківського державного  університету харчування та торгівлі.
3. Ознайомлення з Положенням про виборчу комісію.

Протокол засідання

01.10.2018 р. - відбулося 2 засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №2 від 01.10.2018 р.)

Порядок денний:

1. Про  правові  підстави  проведення  виборів  ректора  Харківського державного університету харчування та торгівлі.
2. Про  зміст  положень  із  організації  та  проведення  виборів  ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
3. Розподіл  обов’язків  між  членами  Виборчої  комісії  з  проведення  виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
4. Режим роботи Виборчої комісії з проведення виборів ректора Харківського державного  університету  харчування  та торгівлі на  етапі  підготовки  до голосування.

Протокол засідання

26.11.2018 р. - відбулося 3 засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №3 від 26.11.2018  р.)

Порядок денний:

1. Затвердження інформації щодо дати, місця та часу проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
2. Про затвердження текстового змісту виборчого бюлетеня для таємного голосування під час проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
3. Про доведення інформації щодо списку осіб, які мають право брати участь у виборах ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
4. Питання стосовно затвердження переліку документів, що посвідчують особу виборця.

Протокол засідання

30.11.2018 р. - відбулося 4 засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №4 від 30.11.2018  р.)

Порядок денний:

1. Питання стосовно отримання від організаційного комітету з проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі списку осіб, які мають право брати участь у виборах, із: працівників, які є науковими, науково-педагогічними та педагогічними штатними працівниками, представників інших штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, а також представників студентів.
2. Про перевірку списку осіб, які мають право брати участь у виборах, із: працівників, які є науковими, науково-педагогічними та педагогічними штатними працівниками, представників інших штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, а також представників студентів.
3. Про затвердження оголошення про дату, час і місце проведення виборів.
4. Про затвердження текстового змісту протоколу про результати голосування під час виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Протокол засідання

04.12.2018 р. - відбулося 5 засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №5 від 04.12.2018  р.)

Порядок денний:

1. Про затвердження розподілу роботи зі списком осіб, які мають право брати участь у виборах, та кількості виборчих бюлетенів для видачі під час голосування за членами виборчої комісії з проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
2. Про розподіл обов’язків Між членами виборчої комісії з проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі під час голосування та підрахунку голосів.
3. Про режим роботи виборчої дільниці та виборчої комісії в день проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
4. Про визначення дати, місця та часу виготовлення виборчих бюлетенів для голосування.

Протокол засідання

10.12.2018 р. - відбулося 6 засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №6 від 10.12.2018  р.)

Порядок денний:

1. Про встановлення факту неможливості виконання членом виборчої комісії Фроловою В.С. обов’язків члена виборчої комісії.
2. Про перерозподіл обов’язків покладених на члена виборчої комісії Фролову В.С. на час виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Протокол засідання

12.12.2018 р. - відбулося 7 засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №7 від 12.12.2018  р.)

Порядок денний:

1. Про виготовлення виборчих бюлетенів для таємного голосування у день проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
2. Про опломбування сейфа для зберігання виборчих бюлетенів та списку осіб, які мають право брати участь у виборах ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
3. Про завершення робіт з підготовки приміщення виборчої дільниці для голосування у день проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Протокол засідання

13.12.2018 р. - відбулося 8 засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №8 від 13.12.2018  р.)

Порядок денний:

1. Про огляд та опломбування наявних на виборчій дільниці виборчих скриньок для голосування.
2. Про розпломбування сейфа для зберігання виборчих бюлетенів для голосування.
3. Про передачу членам виборчої комісії виборчих бюлетенів для голосування та аркушів списку осіб, які мають право брати участь у виборах ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.
4. Про остаточну готовність приміщення виборчої дільниці для проведення голосування під час виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Протокол засідання

13.12.2018 р. - відбулося 9 засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №9 від 13.12.2018  р.)

Протокол засідання

 

13.12.2018 р. - відбулося 10 засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора ХДУХТ (протокол №10 від 13.12.2018  р.)

Порядок денний:

1. Про передачу документації, пов’язаної з проведенням виборів, від виборчої комісії з проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі до організаційного комітету з проведення виборів ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Протокол засідання

 

Засідання студентських виборчих комісій

14.11.2018 р. - відбулося  засідання Виборчої комісії  студентів ФУТПМД щодо обрання представників від студентів для участі у виборах ректора ХДУХТ

Протокол засідання

15.11.2018 р. - відбулося  засідання Виборчої комісії  студентів економічного факультету щодо обрання представників від студентів для участі у виборах ректора ХДУХТ

Протокол засідання

20.11.2018 р. - відбулося  засідання Виборчої комісії студентів обліково-фінансового факультету щодо обрання представників від студентів для участі у виборах ректора ХДУХТ

Протокол засідання

21.11.2018 р. - відбулося  засідання Виборчої комісії студентів факультету менеджменту щодо обрання представників від студентів для участі у виборах ректора ХДУХТ

Протокол засідання

22.11.2018 р. - відбулося  засідання Виборчої комісії студентів навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу щодо обрання представників від студентів для участі у виборах ректора ХДУХТ

Протокол засідання

Обрання виборних представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками

16.11.2018 р. - відбулися  збори штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для обрання представників для участі у виборах ректора ХДУХТ

Протоколи засідання